O nás


Kdo jsme a kam směřujeme

 

BABYCAB je malá začínající firma, která se specializuje na přepravu dětí všeho věku. Začali jsme vytvářet vizi, která bude synonymem kvality, bezpečí a pohodlnosti. Jsme připraveni přizpůsobit se potřebám moderního rodičovství a ulehčit vám život ve velkém městě. Našim cílem je růst společně s našimi klienty.

 
 

V co věříme?


Věříme v sebe. Věříme v babycab.

 

Přemýšlíme stejně jako naši zákazníci. Rozumíme výzvám, kterým čelí. Jsme otevření jejich jedinečným nápadům. Pamatujeme si, kde jsme začínali my. Je to stejný příběh. Jsme plní energie a nadšení. Usmíváme se. Ptáme se, co potřebují. Děláme pro ně, co můžeme. Pomáháme jim naplnit jejich vize. Měníme zavedené způsoby. Budujeme úspěch pro obě strany. Jsme vstřícní. Jsme obchodními partnery. Jsme vždy o krok napřed. Nápady měníme ve skutečnost. Překračujeme hranice. Hledáme příležitosti. Nacházíme cesty. Podporujeme vše nové. Naši zákazníci udělají totéž. Staví na nás svoji budoucnost.

 
 

Proč zvolit babycab


 

Bezpečnost a zdraví vašich dětí jsou na prvním místě. Dle zákonných předpisů jsou vozy vybaveny novými a moderními dětskými sedačkami a v zájmu zachování zdraví vašich dětí provádíme pravidelné čištění a údržbu. Zaměstnáváme především partnerské řidiče a řidičky s dlouholetými zkušenostmi v dopravě.

Do naší nabídky služeb patří jak jednorázová jízda po městě (např. doprava na letiště či k lékařům), tak pravidelná doprava vašich dětí do škol či cesty za jejich zájmovými aktivitami. V balíčku služeb můžete najít i denní či hodinový pronájem řidiče. Jsme velmi flexibilní z hlediska uspořádání a snažíme se splnit všechny vaše potřeby a přání. K nejčastějším potřebám a přáním patří například i vyzvedávání vašich dětí přímo u příslušných osob, kam vaše děti dojíždí, tak aby nebyli ani minutku bez dozoru.